.

Zwiedzanie Krakowa

Jakie powinno być zwiedzanie Krakowa?

Zdarzyło ci się zapewne, że musiałeś zwiedzić w kilka godzin miejsce, na obejrzenie którego warto przeznaczyć kilka dni?

Lub w jeden dzień – miasto, którego poznanie wymaga tygodni? Zdawałeś się wtedy na wskazówki przypadkowych doradców, nerwowe poszukiwania przewodników. Próbowałes „zatrzymać czas”, fotografując lub filmując, biegając jak najszybciej, żeby to co najważniejsze, choćby z daleka – ale wszystko! – zobaczyć.

Pozostawiło to w tobie mgliste wspomnienia, z uczuciem niedosytu  i  dominującym wspomnieniem zmęczenia….

Krakowskie wycieczki z Avion sprawią, że zwiedzanie Krakowa nie będzie męczące, denerwujace i nerwowe.

Planujesz wizytę w Krakowie ?

Sprawdż naszą ofertę.

Wycieczki Avion to rozwiązanie!

.

Zwiedzamy Aushwitz-Birkenau

– Tego miejsca nie da się ominąć. To miejsce stanowi punkt zwrotny w historii ludzkości. Nic, z tego co było przedtem, już nie będzie. Tu swoją śmierć przeżyły etyka, moralność, prawo, wiara, nauka, oświecenie, pozytywizm… Dlatego jeśli dziś istnieje jakikolwiek niezbędny rite de passage w życiu człowieka, to jest nim przejście przez pozostałości Auschwitz…
cytaty pochodzą ze sprawozdań rocznych Panstwowego Muzeum Aushwitz-Birkenau
Planujesz wizytę w Krakowie ?

Sprawdż naszą ofertę.

Wycieczki Avion to rozwiązanie!

.

Kopalnia soli w Wieliczce

Na pierwszej liście Światowego Dziedzictwa Kultury znalazły się dwa obiekty z Polski: krakowskie Stare Miasto i kopalnia soli w Wieliczce.

Jest to unikatowy obiekt górniczy, jeden z największych i najstarszych zakładów przemysłowych w Europie, czynny nieprzerwanie od XII do końca XX wieku….

Sprawdż dlaczego kopalnia soli z małego miasteczka w pobliżu Krakowa została uznana za jedno z najważniejszych miejsc w dorobku ludzkości…

Planujesz wizytę w Krakowie ?

Sprawdż naszą ofertę na wycieczki do kopalni soli w Wieliczce.

Wycieczki Avion to rozwiązanie!

.

Inne wycieczki i usługi

Krakowskie Stare Miasto, żydowski Kazimierz, kopalnia w Wieliczce…Długo można wymieniać atrakcje czekajace na turystę w Krakowie. Nie można jednak zapominać o innych, równie ważnych, pieknych i atrakcyjnych miejscach w jego pobliżu.

Planujesz wizytę w Krakowie ?

Sprawdż naszą ofertęna wycieczki do Zakopanego, Czestochowy, Wadowic.
Wycieczki Avion to rozwiązanie!

.

 


.